Нападателят на Берое Мартин Камбуров записа още едно историческо постижение,

...

Ново историческо постижение за Мартин Камбуров

Нападателят на Берое Мартин Камбуров записа още едно историческо достижение, откакто се появи в игра в 68-ата минута при загубата с 2:3 като посетител на Славия.

Това беше 444-и мач за 40-годишния таран в родния футболен хайлайф. По този метод той се изравни на четвъртото място на безконечната класация с легендата на Ботев (Пловдив) Виден Апостолов.

В идващите кръгове от шампионата Камбуров може да настигне и различен митичен състезател на „ канарчетата “ - Динко Дерменджиев. За това са му нужни още три дуела от efbet Лигата.

Както е известно, огромната цел на Мартин Камбуров е първото място във безконечната голмайсторска листа на българския футболен хайлайф. Към момента той има 252 попадения и му би трябвало още един, с цел да изравни водача по този индикатор – именитият нападател на ЦСКА Петър Жеков.
Източник: fakti.bg