Левски спечели с 1:0 срещу втородивизионния Спортист (Своге) в последната

...

Треньорът на "Левски" се ядоса на играчите след победа с 1:0

" Левски " завоюва с 1:0 против втородивизионния " Спортист " (Своге) в последната си контрола преди подновяването на шампионата. Играта на тима обаче разгневи мощно треньора на " сините " Славиша Стоянович.

" Изобщо не съм удовлетворен. Дори през първото полувреме, а за второто изобщо нямам коментар. Ако желаят тези момчета да играят в " Левски ", би трябвало да трансформират отношението. Всичко на подготовката беше добре, само че като пристигнахме тук... Просто не става по този начин. Няма да сме добре в шампионата, в случай че играем по този метод. Два дни и половина имаха отмора (б. ред. - след лагера). Няма отмалялост, не може да приказваме за отмалялост. Когато на лагера имахме две тренировки преди мача и две тренировки след мача, нямаше отмалялост. Специално първото полувреме имахме много центрирания и отляво, и отдясно в наказателното поле, само че не успяхме да се разберем. Трябваше да нападаме топката, да желаеме да вкараме гол, а не се получи по този начин. Защитата може да играе по-добре, по-компактно. Имаха своите шансове гостите от Своге. Нямахме доста хора към наказателното поле. Само един-двама. Може по-добре и би трябвало по-добре ", съобщи Стоянович след мача.

Иначе единственото попадение означи Найджъл Робърта още в 9-ата минута. Насиру Мохамед му смъкна топката с гърди и нидерландецът означи с хубав шут. " Левски " имаше преимущество в играта, само че стигна единствено още до удар в гредата на Ивайло Найденов в 23-ата минута. Мохамед и Мартин Райнов имаха положения, само че вратарят на " Спортист " Стефано Кунчев избави без проблеми.

Източник: segabg.com