Кандадатът за място в елита Спартак (Варна) победи Фратрия с

...

Соколите записаха първа победа за 2024 година

Кандадатът за място в елита Спартак (Варна) победи Фратрия с 1:0 в контролна среща, която се игра на Семеен кодекс " Локомотив " в слънчевия, само че прохладен и леден януарски ден край морето. В 35-ата минута Хидает Хюсеин уцели гредата с отдалечен удар. Към края на първата част домакините завоюваха дузпа, която бе пропусната от Румен Руменов.

През второто полувреме бяха осъществени много смени и в двата тима. В 55-ата минута младият Александър Йорданов, след безредие и прецизен удар по земя от точката на дузпата, означи гол.

Гостите от Фратрия разчитаха най-вече на контраатаки и удари от отдалеченост. към средата на второто полувреме в игра влязоха и момчетата от дублиращия отбор на Спартак (Варна), а до края резултатът остана неизменен.
 Спартак (Варна) излиза в ескпериментален състав в първата си контрола за годината

Приятелската среща с Фратрия е на следващия ден от 14:00 часа