Френският национален отбор по футбол загря с победа за контролата

...

Франция се разигра преди контролата с България

Френският народен тим по футбол загря с победа за контролата с България във вторник от 22:10 часа наше време в Париж. " Петлите " победиха Уелс с 3:0 вкъщи в Ница, като противникът остана с човек по-малко още в 26-ата минута поради игра с ръка на Неко Уилямс в наказателното поле.

Върнатият в отбора след величествен скандал за изнудване Карим Бензема пропусна да открие резултата от дузпа, само че това стори Килиан Мбапе в 35-ата минута (1:0). До края на полувремето Мбапе пропусна още един път от комфортна позиция в 41-ата минута.

Малко след почивката Франция стигна до втори гол. Гризман и Мбапе разиграха, а нападателят на Барселона удвои с удар от границата на наказателното поле (2:0).

До края на мача Бензема пропусна да вкара на три пъти, само че това стори Усман Дембеле, разписал се за крайното 3:0 в 79-ата минута.
Източник: fakti.bg