Будапеща. Англия продължи убедителното си представяне в световните квалификации. Отборът

...

Англия с убедителен успех 4:0 в Будапеща

Будапеща. Англия продължи безапелационното си показване в международните квалификации. Отборът на Гарет Саутгейт завоюва с 4:0 гостуването си на Унгария, макар расисткото държание на публиката на стадион " Ференц Пушкаш " в Будапеща.

“Трите лъва ” преобладаваха през целия мач, само че не съумяха да преодолеят отбраната на противника преди почивката. През второто полувреме обаче се развихриха. Рахийм Стърлинг откри резултата в 55-ата минута, Хари Кейн удвои в 63-ата, а Хари Магуайър се разписа в 69-ата минута. Деклан Райс добави четвърти гол три минути преди края.

Англия е водач в група I с цялостен актив от 12 точки. Следват Полша и Унгария с по 7 точки, Албания с 6, Андора 3 и Сан Марино с нула точки.

Източник: focus-news.net