Британският премиер Борис Джонсън е приет в интензивното отделение на

...
Британският премиер Борис Джонсън е приет в интензивното отделение на
Коментари Харесай

Вкараха Борис Джонсън в интензивно отделение

Британският министър председател Борис Джонсън е признат в интензивното поделение на болничното заведение, в която е от нощес заради утежняване на здравословното положение, провокирано от обстоятелството, че е инфектиран с ковид COVID-19, оповестяват английските медии.

Първият позитивен тест на Джонсън за ковид беше преди 10 дни, а тогава той имаше леки признаци и беше подложен в изолираност вкъщи си.

Днес негов представител разгласи, че той към момента има признаци и е признат в болница " Сейнт Томас " в неделя вечерта.

В изказване на Даунинг стрийт се споделя: " Този следобяд, положението на премиера се е влошило и по съвет на медицинския му екип, е бил изместен в интензивното поделение на болничното заведение ".

Премиерът е изискал министърът на външните работи Доминик Рааб, да извършва функционалностите му, в случай че е належащо.
Източник: standartnews.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР