Бразилия 1 : 0 Мексико 51′ ГОООООООООООООООООООООЛ!!!1:0!Попадение на Неймар!Нападателят на

...

Бразилия - Мексико 1:0, гол на Неймар!

Бразилия

1: 0

Мексико
 51′
ГОООООООООООООООООООООЛ!!!

1:0!

Попадение на Неймар !

Нападателят на Бразилия се разписва от непосредствена непосредственост.
48′
Коутиньо стреля от близка отдалеченост!

Очоа отразява изстрела му в корнер.

Поредният ъглов удар в срещата.
46′
Лаюн заменя Маркес.
45′
Играта е възобновена.
45+1′
Първото полувреме започва вихрено и за двата отбора, като футболистите и на Бразилия, и на Мексико мигновено се втурнаха в офанзива.

Акциите на " ацтеките " даже изглеждаха една концепция по-опасни, като на върха им неколкократно се оказваха Лосано или Вела.

Нито един от тях нямаше нужния шанс, като на два пъти изстрели на младия гений на мексиканската групировка срещаха телата на бранители. Подобна бе обстановката на терена и след ударите на Вела.

На отсрещния край от терена Неймар бе непрестанно " захранван " с подавания от съотборниците си, само че за тяхно най-голямо страдание не желаеше да им върне услугата.

Изстрелите на Коутиньо и Паулиньо от междинна отдалеченост пък бяха надалеч от истината, като рядко притесняваха съвършения след първите 45 минути Очоа.

Действията в защита, от страна на бранителите на Мексико, сигурно подразниха съществено звездите на Селесао, като бранителите на Осорио играеха на лимита на своите опция и съвсем не допускаха неточности.
45′
Почивка.
43′
Жълт картон за Луиш.
40′
Изстрел на Неймар от свободен удар.

Топката не минава даже покрай задачата.

Снимка 366110
Източник:

38′
Жълт картон за Алварес.
33′
Изстрел на Жезус.

Намеса на Очоа.

Поредна страхотна реакция на стража на Мексико.
30′
Неточен изстрел на Вела.

Но следващата офанзива за Мексико беше реалност.

Снимка 366099
Източник:

27′
Мощен изстрел на Коутиньо!

Топката минава надалеч над вратата на противника.

Напрежението пред вратата на Мексико се усилва непрестанно.
25′
Неймар стреля!

Очоа избавя.

Нападателят на бразилците можеше да подаде, само че избра друго решение.
22′
Ектор Ерера остава непокрит в наказателното поле и стреля!

Топката се отбива в тялото на защитник.

Снимка 366098
Източник:

18′
Отново пространство пред Лосано.

Добра интервенция на Луиш.
15′
Лосано за следващ път преодолява бранителите на противника.

Бразилските бранители несъмнено не са на равнище досега.
11′
Чичарито пробива в половината на противника и пробва центриране.

Неуспешно.
9′
Нарушение против Алисон в наказателното поле.

Чичарито не е удовлетворен от решението на арбитъра Роки.
5′
Мощен изстрел на Неймар!

Вратарят на Мексико избавя.

Добра интервенция на Очоа.
3′
Нищо забавно след осъществяването на ъгловия удар.
2′
Възможност за Мексико!

Лосано стреля от непосредствена непосредственост, само че топката се отбива в тялото на защитник.

Корнер в интерес на мексиканците.
1′
Всичко в Самара наподобява готово за борба!

Снимка 366062
Източник:

1′

1′
Русия несъмнено е превзета от футболна тресчица!

Снимка 366063
Източник:

1′
Звездите на Бразилия и Мексико могат да се насочат към терена.

Снимка 366060
Източник:

Снимка 366061
Източник:

1′
Феновете започнаха фиестата още преди началото.

Източник:

1′
Първи съдийски сигнал!
Състав Алисон Очоа Фагнер Аяла Миранда Салседо Силва Маркес Луиш Вела Каземиро Ернандес Паулиньо Ерера Коутиньо Гуардадо Вилиян Алварес Неймар Лозано Жезус Гаярдо Треньор Аденор Леонардо Бакши - Тите Хуан Карлос Осорио Резерви Жеромел Корона Аугусто Гутиерес Марсело Дос Сантос Маркиньос Лаюн Данило Фабиан Касио Джовани дос Сантос Фернандиньо Талавера Фред Хесус Фирмино Пералта Тайсон Акино Едерсон Морено Коща
Отборите на Бразилия и Мексико се изправят един против различен в следващ осминафинал от елиминационната фаза на Мондиал 2018. С оглед представянето и на двата отбора в шампионата, борбата в " Самара " дава обещание да бъде повече от епична.

Хърватия - Дания 4:3 след осъществявания на дузпи!
Невероятен вратар избави три дузпи и прати Хърватия на 1/4-финалите на Мондиал 2018

Модрич виновник и воин, Ракитич прати " шахматистите " против Русия

Възпитаниците на Тите се намират в страхотна серия от 14 следващи мача без загуба (10 победи и 4 равенства). Южноамериканците стартираха международното състезание нерешително с тъждество 1:1 в Швейцария, само че по-късно набраха скорост и взеха две победи с по 2:0 над Коста Рика и Бразилия и по този начин приключиха отпред в своята група " Е ".

Селекционерът към момента не може да разчита на контузения Дъглас Коща. Данило и Марсело също имаха леки контузии, само че към този момент се усещат по-добре. Въпреки това е по-вероятно на двата бека още веднъж да стартират Фагнер и Филипе Луиш.

Русия победи Испания с 5:4 след осъществяване на дузпи и е на четвъртфинал на Мондиал 2018
Русия лиши фантазията на Испания за успех на Мондиал 2018 след драма с дузпи

Коке и Яго Аспас провалиха " Ла Роха "

В същото време Мексико в първия си мач сервира първата огромна сензация на Мондиала, побеждавайки с 1:0 Германия, а по-късно взе и още 3 точки след 2:1 над Южна Корея. В последния си мач обаче северноамериканците позволиха тежко проваляне с 0:3 и в този момент ще би трябвало бързо да се отърсят от отрицателните страсти след този мач.

Двата тима се познават чудесно, като са изиграли общо 40 мача между тях досега. В тях преимуществото е мощно на страната на Бразилия с 23 победи, 10 загуби и 7 равенства.

Франция победи Аржентина с 4:3 и се класира за четвъртфиналите на Мондиал 2018
Съвременна класика! Франция изхвърли Аржентина от Мондиал 2018 след героичен мач в Казан!