Барселона стартира по безскрупулен начин новия сезон в испанското футболно

...

Барселона стартира Ла Лига с разгром, Фати с два гола при успеха над Виляриал

Барселона започва по безсъвестен метод новия сезон в испанското футболно състезание. В първата си среща от акцията, каталунците се постановиха над гостите си от Виляреал с безапелационното 4:0.

" Блаугранас " показва класа, с която би следвало да се преценяват всички противници, освен в Испания, само че и отвън рамките на страната.
Снимка: БГНЕС  Барселона започва Ла Лига с погром, Фати с два гола при триумфа над Виляриал (ВИДЕО)
От неналичието на убеденост, витаеща в отбора преди няколко седмици, наподобява няма и диря като през днешния ден Барселона сподели лицето, спечелило на клуба милиони почитатели в международен мащаб.

Роналд Куман дебютира с победа отпред на отбора. Добрата вест за каталунците бе, че Лионел Меси ще изведе тима с капитанската лента. Лидерът на отбора съумя да се разпише през днешния ден и да поеме отговорността върху плещите си.
Резултатът беше открит след 15 минути игра, когато Жорди Алба асистира на младия Ансу Фати, дал заслужена преднина на каталунците.

Още 5 минути по-късно, този път след тъкмо подаване на Фелипе Коутиньо, още веднъж Фати бе прецизен за отбора си, увеличавайки превъзходството на състава си в срещата и значително подсказвайки на противника какво следва да се случи.
Десет минути преди почивката домакините получиха право да изпълнят дузпа. Зад топката застана Лионел Меси, който не сгреши, правейки " класиката " действителност на " Камп Ноу ".
Крайното 4:0 бе завършено още преди финала на първата част от дуела, като в даденото продължение Пау Торес вкара топката в личната си врата и постави дефинитивна точка на разногласието сред двете единайсеторки.
Барселона гостува на Селта в идващия си мач от шампионата, който ще бъде втори за каталунците. Виляреал приема Депортиво Алавес в третата си борба от акцията.

Източник: fakti.bg