Арсенал удължи агонията на Нюкасъл, след като го победи с

...

И Арсенал зашлеви все по-затъващия тим на Нюкасъл

Арсенал удължи мъката на Нюкасъл, откакто го победи с 2:0 на " Емиратс ". Лондончани взеха решение мача в границите на 10 минути доникъде на второто полувреме.

Букайо Сака откри резултата в 55-ата минута, а Габриел Мартинели удвои задатъка на домакините. Бразилецът влезе като запаса и се появи на мястото на Сака, който се контузи.

Така тимът на Микел Артета бързо не помни за загубата от Ливърпул и се върна на пътя на успехите. С този триумф " артилеристите " се изравниха по точки с четвъртия Уест Хам и изостават единствено на шест точки от водача Челси. Нюкасъл пък остана без победа и на дъното на класирането с актив от 6 точки, макар че неотдавна смени Стив Брус с Еди Хау на мениджърския пост.

Източник: fakti.bg