ЦСКА II и Балкан (Ботевград) завършиха наравно 2:2 в двубой

...

ЦСКА II и Балкан не се победиха в мач от Югозападната Трета лига

ЦСКА II и Балкан (Ботевград) приключиха наедно 2:2 в дуел е от 27-ия кръг на Югозападната Трета лига, игран в Ботевград. Възпитаниците на старши треньора Стамен Белчев поведоха още в началните секунди на мача, посредством Алесандро Николов, който се възползва от подаване на Георги Чорбаджийски. До края на първото полувреме младите армейци пропуснаха няколко преференциални благоприятни условия да удвоят и двата състава се отдръпнаха на отмора с гол преднина за гостите.

През втората част домакините изравниха в 50-ата минута посредством Павел Петков. След единствено 5 игрови минути алените още веднъж поведоха с прекрасен гол на Александър Кожухаров, който се възползва от подаване на Алесандро Николов. Четвърт час преди последния съдийски сигнал Петков от тима на Балкан се разписа и оформи крайния резултат 2:2.

По този метод ЦСКА пропусна да завоюва дуела, само че младите футболисти още веднъж демонстрираха израстване и добра игра.