Столичният стигна до победа с 4:1 срещу втородивизионния Литекс в

...

ЦСКА разби Литекс в контрола, Бисмарк Чарлс блесна с два гола

Столичният стигна до победа с 4:1 против втородивизионния Литекс в контролна среща, играна от двата тима въз основата на „ червените” в София – Панчарево.
Стойчо Младенов направи много ротации в състава си с оглед националните състезатели и даде опция за игра на футболисти, които не вземат участие постоянно в мачовете на тима от Първа лига.
След травма се завърна Бисмарк Чарлс, който вкара два гола, а ганаецът бе фаулиран за дузпа, която бе осъществена от Карло Мухар в края на първата част. ЦСКА означи четвърти гол през второто полувреме посредством Яник Вилдсхут, а почетният гол за ловчанлии бе дело на Илиян Капитанов от углавен удар.
Следващият формален мач на ЦСКА в Първа лига е идната събота, когато те ще пътуват до Кърджали за аудиенция на локалния Арда.
Източник: sportlive.bg