Русия завърши наравно 2:2 с Кения в десетата си контрола,

...

Русия не успя да победи Кения

Русия приключи наедно 2:2 с Кения в десетата си контрола, откакто „ сборная “ беше глобена от ФИФА и УЕФА поради войната в Украйна.

Александър Соболев изведе Русия напред в резултата в 8-ата минута против страната, която заема 109-о място в ранглистата на ФИФА на националните тимове. До края на първото полувреме гостите стигнаха до цялостния поврат, откакто Антони Акуму изравни в 16-ата минута, а двадесет минути по-късно Масуд Джума реализира обрата.

Националният тим на Русия се избави от провалянето в 89-ата минута, когато Иван Обляков бе прецизен във вратата, защитавана от Патрик Матаси.

По време на своите инспекции Русия реализира три победи, приключи цели шест пъти наедно и един път загуби от младежкия народен тим на Египет.
Източник: novsport.com