Пирин 0 : 1 Арда 45+1′ В 46-а минута Тонислав

Пирин - Арда 0:1, Тонислав Йорданов изведе гостите напред

Пирин

0: 1

Арда
 45+1′
В 46-а минута Тонислав Йорданов прати топката за повторно във вратата на Пирин, само че се оказа, че се е намирал в състояние на засада.
41′
ГОЛ! 0:1! Тонислав Йорданов стреля от бялата точка, Ковальов избави, само че нападателят беше прецизен при добавката и резултатът беше открит!
39′
ДУЗПА ЗА АРДА! Александър Дюлгеров игра с ръка в накзателното поле и рефеът уточни бялата точка!
29′
ШАНС ЗА АРДА! В 29-а минута гостите стигнаха до най-чистото си състояние. Деян Лозев проби по левия фланг и центрира в наказателното поле, където удар на Стаси Иванов беше блокиран, само че топката попадна в Лозев, който финтира бранител на " орлетата " и стреля с левия крайник, само че Ковальов още веднъж внимаваше.
 Снимка 632256
Източник:
22′
В средата на първата част Тунгара стреля от дъгата, само че Ковальов показва добър инстикт и с дясната ръка мазета в корнер.
20′  Снимка 632248
Източник:
15′
Арда предстоящо е много по-активният тим в първите 15 минути на конфликта, само че досега няма нищо съществено пред вратата на Ковальов.
10′
Деян Лозев получи първия жълт картон в мача.
6′  Снимка 632251
Източник:
5′
В 5-ата минута дуелът беше пресечен от Георги Кабаков, а футболистите и почитателите по трибуните показаха поддръжката си към Петър Хубчев, който се бори с извънредно подла болест.
 Снимка 632249
Източник:
1′
НАЧАЛО НА МАЧА!
Състав 12 Максим Ковальов 1 Анатолий Господинов 4 Айуб Абу 3 Умар Сако 38 Александър Дюлгеров - капитан 7 Абубакар Тунгара 17 Борис Тютюков 11 Мартин Стойчев 73 Венцислав Бенгюзов 18 Джелал Хюсеинов 7 Владимир Медвед 20 Деян Лозев 27 Георги Върбанов 33 Иван Тилев 10 Даниил Кондраков 77 Илия Юруков 8 Дмитро Семенив 80 Лъчезар Котев - капитан 11 Иван Тасев 97 Тонислав Йорданов 29 Мартин Бачев 99 Станислав Иванов Треньор Иво Тренчев Александър Тунчев Резерви 1 Марио Кирев 36 Иван Дичевски 31 Александър Бучков 4 Милен Стоев 25 Илиан Костов 6 Пламен Крачунов 30 Любомир Тодоров 8 Станислав Дюлгеров 5 Николай Бодуров 9 Преслав Боруков 33 Симеон Александров 17 Иван Коконов 9 Станислав Костов 21 Радослав Цонев 83 Христо Попадийн 27 Керимджан Игнатов 18 Велислав Минков 81 Христо Митев
Пирин приема Арда в Благоевград в среща от осмия кръг на efbet Лига. Двубоят на стадион " Христо Ботев " е от 17:00 ч. и ще бъде управителен от Георги Кабаков.

" Орлетата "  продължават да първата си победа от началото на сезона, като на този етап имат единствено една точка в актива си през актуалната акция, извоювана против Ботев Пд (0:0).
Тази седмица клубът показа новия си треньор Иво Тренчев, който размени Радослав Митревски.

Съставът на Арда от своя страна има две победи от пет мача, а в последния кръг загубиха от водача в  Локомотив (Пловдив) с 0:1.