Отборът на стартира 2022 година със зрелищно равенство 3:3 срещу

...

Черно море и Илиан Илиев започнаха годината със зрелищно равенство в Албена

Отборът на започва 2022 година със зрелищно тъждество 3:3 против Добруджа в другарска среща, която се изигра в курортния комплекс " Албена " до Варна.
" Моряците " излязоха напред в резултата в 18-ата минута, когато Павел Георгиев се възползва от неточност в отбраната на символичните посетители и прати топката във вратата.
След половин час игра в Албена Добруджа стигна до изравнително попадение посредством Адриан Димитров, който бе прецизен от дузпа, а минута по-късно още веднъж той сътвори поврат преди почивката, откакто бе изведен самичък против вратаря на Черно море. В заключителните секунди на първото полувреме Димитров оформи и своя хеттрик за 3:1!
В 77-ата минута Калин Георгиев понижи изоставането на своя тим на 2:3 с хубав гол, а в 88-ата Денислав Ангелов се разписа за крайното 3:3.