Отборът на Ница постигна победа с 2:1 над Рен в

...

Ница се справи с Рен и без Балотели

Отборът на Ница реализира победа с 2:1 над Рен в дуел от петия кръг на френската Лига 1. Домакините излязоха на личния си " Алианц Ривиера " без огромната звезда в състава си Марио Балотели, който беше изваден от състава поради наднормено тегло преди срещата.

Гостите поведоха в 58-ата минута, откакто Маланга Сара си наниза автогол. Натискът на Ница даде резултат в края на слещата, когато първо Алан Сен-Максимен изравни в 77-ата минута, а минута преди края на постоянното време Пиер Леес-Мелу означи победното попадение.

С триумфа Ница събра седем точки и върви осми във краткотрайното класиране, а Рен със същия актив е на седмата позиция. Лига 1 5 кръг, петък 14 септември  Ница 2:1краен резулат  Рен