Отборът на Лудогорец победи Септември с 1:0 у дома в

...

Спорна дузпа спаси шампионите срещу Септември

Отборът на Лудогорец победи Септември с 1:0 вкъщи в мач от 23-ия кръг на Първа лига, като единственият гол в дуела падна от доста противоречива дузпа в 95-та минута.

На „ Лудогорец Арена “ първенците не демонстрираха добра игра и бяха доста покрай това да изгубят скъпи две точки в борбата за купата, само че бяха избавени от Клаудиу Кешеру в самия край. Румънският нападател осъществя дузпа в петата минута на продължението. Наказателният удар бе отсъдена за привидно постоянно единоборство сред Иван Стоянов и Марселиньо на границата на наказателното поле. В последна сметка „ орлите “ измъкнаха трите точки и по този метод поведоха с шест точки пред втория ЦСКА-София, който в понеделник гостува на Дунав в Русе. /БГНЕС
Източник: bgnes.com