Отборът на Лацио спечели изключително трудна, на пръв поглед, визита

...

Лацио вкара три гола на Ница и свали Балотели и компания от върха

Отборът на Лацио завоюва извънредно сложна, на пръв взор, аудиенция на " Алианц Ривиера " против Ница в груповата фаза на шампионата Лига Европа.

Римляните надвиха с 3:1, откакто доближиха до цялостния поврат в срещата.

Още в 4-ата минута Уесли Снайдер центрира по ослепителен метод към Марио Балотели, който с добър удар с глава не остави шансове на съперниковия пазач за съответна реакция, откривайки резултата.

Снимка 318863
Източник:

Само 25 секунди по-късно обаче Кайседо към този момент бе изравнил резултата.

Това се случи след вихрена акция на гостите, директно след осъществявания от тях начален удар. Неубедителни дейности на бранителите на домакините разрешиха на Кайседо да се прокрадне сред тях и да бутне топката в мрежата за 1:1.

С два гола на Сергей Милинкович-Савич през второто полувреме Лацио стигна до цялостния поврат.

Футболистът на гостите бе прецизен в 65-ата, а по-късно и в 89-ата минута от дуела.

Така Симоне Индзаги и отборът му реализираха нова победа на открито и по този метод Лацио завоюва шесто посещение от шест мача отвън Рим.

Лацио победи с 2:1 Ювентус като посетител
Лацио съкруши Ювентус след невероятна драма в Торино! (ВИДЕО)