Бдин (Видин) надигра у дома Ювентус (Малчика) с 4:0 и

...

Бдин с поредна крачка към професионалния футбол

Бдин (Видин) надигра вкъщи Ювентус (Малчика) с 4:0 и направи поредна крачка към нанагорнище в професионалния футбол. Срещата е от 28-ия кръг на Северозападната Трета лига. Лидерът можеше да бие с двойно повече. Валдемар Лашков даде звук за триумфа с попадение, четвърт час след началото. Винисиус Белоти удвои в 35-ата минута.

Тома Ушагелов направи резултата типичен, десетина минути след почивката. Влезлият като запаса Николай Боянов осъществя четвъртото попадение в 75-ата минута. Гредите помогнаха на вратаря на гостите след удари на Александър Соколов, Кристиян Коцов, и Ушагелов.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.