Барселона и Интер стигнаха до зрелищно равенство 3:3 в ключова

...

Барселона и Интер завършиха наравно 3:3

Барселона и Интер стигнаха до зрелищно тъждество 3:3 в основна борба от четвъртия кръг на груповата фаза на Шампионска лига.

Усман Дембеле (40`) даде задатък за домакините, Николо Барела (50`) изравни малко по-късно. Лаутаро Мартинес (63`) съумя да оформи цялостния поврат. Седем минути преди края Роберт Левандовски отърва домакините, изравнявайки за 2:2. Робин Госенс върна още веднъж задатъка на Интер, а в последните секунди на мача драмата беше цялостна след нов гол на Левандовски за крайното 3:3.

В другия мач от групата Байерн (Мюнхен) реализира победа с 4:2 в гостуването си на Виктория (Пилзен). Това бе четвърта поредна победа за немския първенец в по този начин наречената " група на гибелта ".

Така Байерн е с 12 точки и е еднолично отпред в класирането в групата и към този момент е сигурен участник на елиминациите. Виктория пък остава на дъното с нулев актив. Интер е втори със 7 точки, Барса е на трето място с 4.
 Ливърпул победи Рейнджърс със 7:1