Българският национал игра пълни 90 минути за отбора на Тула

...

Силен мач за Георги Костадинов, но нова загуба за Арсенал

Българският национал игра цялостни 90 минути за тима на Тула при провалянето с 0:1 от като посетител в среща от 19-ия кръг на Висшата лига на Русия.
Костадинов приключи мача с жълт картон за нарушаване в средата на терена в 73-тата минута. Халфът бе един от най-дейните за Арсенал на терена, а гостите от Тула имаха цялостно игрово предимство, като насочиха общо 19 удара към вратата на съперника. Те обаче по този начин и не съумяха да осъществят гол, което им се случва в шести следващ турнирен мач.

Многото пропуски на гостите разрешиха на Ротор да стигне до триумфа с гол от дузпа на бразилеца Фламарион в 81-вата минута.

Загубата остави Арсенал на 14-о място в класирането с 14 точки, колкото има и отборът на Ротор, който обаче е на 13-а позиция от 16 тима.
Премиер Лига 19 кръг, сряда 16 декември  Ротор Волгоград 1:0краен резулат  Арсенал Тула