Ювентус (Малчика) надви с 1:0 гостуващия му Вихър (Славяново). Двубоят

...

Ювентус излъга Вихър

Ювентус (Малчика) надделя с 1:0 гостуващия му Вихър (Славяново). Двубоят е от 15-ия кръг на Северозападната Трета лига. Мартин Милков обезпечи триумфа с попадението си в средата на първото полувреме.
 Ювентус (Малчика): Съперникът е измежду най-хубавите Ювентус (Малчика): Съперникът е измежду най-хубавите
Тогава капитана Валентин Антонов стреля, получи се рикошет и топката попадна у Милков, който я изпрати в мрежата. Славяновският отбор атакуваше през целия мач, сътвори положения, само че не съумя да осъществя нито един път. Домакините приключиха с девет футболисти, а противника им с един повече.
 Николай Боянов: Ювентус (Малчика) е неуместен Николай Боянов: Ювентус (Малчика) е неуместен
Защитникът на Вихър Кристиян Григоров беше отхвърлен с червен картон в 65-ата минута. В 80-ата голмайстора Милков извърши нарушаване и получи втори жълт и червен картон. За същото нарушение беше отхвърлен съотборника му Костадин Марков в 88-ата минута.