Волейболният шампион на България и носител на Купата на странта

...

Волейболният Хебър пристигна в Анкара за двубоя с Халкбанк от Шампионската лига

Волейболният първенец на България и притежател на Купата на странта Хебър Пазарджик дойде в Анкара за дуела си против турския Халкбанк Анкара от група В на най-престижния европейски шампионат - Шампионската лига. Сблъсъкът е финален от груповата фаза на конкуренцията.

Мачът е на следващия ден, 25 януари, и с начален час 16:30 ч. българско време. В първата си среща с турския вицешампион, в зала " Васил Левски ", момчетата на Камило Плачи отстъпиха с 2:3 гейма.

" Тигрите " са четвърти във краткотрайното класиране с 2 точки (5 загуби), турският отбор е водач в класирането с 10 точки (4 победи, 1 загуби).

Само преди дни пазарджиклии победиха с четвъртата си Купа на България, откакто надвиха над Дея спорт (Бургас) с 3:2 гейма.