Волейболистките на ЦСКА записаха втора поредна и общо 8-а победа

...

Волейболистките на ЦСКА взеха реванш от ДКС

Волейболистките на ЦСКА записаха втора поредна и общо 8-а победа в женската " Демакс " Лига, откакто надиграха като домакини ДКС (Варна) с 3:0 (25:22, 25:15, 25:18) в изтеглен мач от 14-ия кръг, игран в зала " Васил Симов ".

Така девойките на Юлия Иванова взеха реванш за загубата си в 7-ия кръг с 2:3 гейма. " Червените " са втори във краткотрайното класиране с 25 точки след 8 победи и 4 загуби. ДКС (Варна) пък е пети с 16 точки след 6 победи и 7 загуби.

Утре (6 март) ЦСКА играе против Перун (Варна), а ДКС (Варна) против Локомотив 1929 Нидо (София) в срещи от постоянния 13-и кръг. И двата мача са от 16,00 часа.

ЦСКА преобладаваха през по-голямата част от срещата, като само във втория гейм разрешиха на варненки да поведат за малко.