Виляреал и Атлетико (Мадрид) завършиха при зрелищно равенство 2:2 в

...

Виляреал и Атлетико (Мадрид) с резултатно равенство

Виляреал и Атлетико (Мадрид) приключиха при зрелищно тъждество 2:2 в мач от 20-ия кръг на испанската Ла Лига. Домакините обърнаха резултата, само че гостите съумяха да възстановят равенството в края на дуела.

В 10-ата минута Анхел Кореd съумя да овладее и да шутира от отдалеченост красиво в центъра на вратата и преодоля Херонимо Рули за 0:1.

В 29-ата минута домакините възвърнаха равенството Пау Торес бе на точното място в наказателното поле и вкара в мрежата на Ян Облак.

В 58-ата минута Вилярел доближи до втори гол, откакто Жерар Морено асистира на Алберто Морено, който осъществя във вратата на гостите.

Но малко по-късно „ дюшекчиите “ възвърнаха равенството - 2:2, откакто Жорфи Кондогбиа овладя и стреля в средата на вратата, реализирайки в мрежата на Херонимо Рули.
Източник: bnr.bg