Участникът на световното първенство по футбол Тунис не успя да

...

Тунис не успя да победи 10 от Турция

Участникът на международното състезание по футбол Тунис не съумя да победи с човек повече Турция в надзорен мач, игран в Швейцария. Двубоят приключи 2:2, като южните ни съседи останаха с състезател по-малко в 59-ата минута, когато Дженк Тосун беше изпъден. Именно той откри резултата при започване на втората част, когато се разписа от дузпа в 54-ата минута. Само две минути по-късно Анис Бадри изравни, а в 79-ата Фержани Саси изведе Тунис напред. В самия завършек на мача Турция стигна до равенството посредством Чаглар Союнджу. В друга контрола сред националния тимове, играна довечера, Малта загуби с 0:1 от Грузия в Австрия, въпреки грузинците да бяха с човек по-малко. Победното попадение за кавказката страна падна от дузпа в 89-ата минута, като негов създател стана Гурам Кашия.