Тимовете на Уест Бромич Албиън и Нюкасъл не излъчиха победител

...

УБА и Нюкасъл отегчиха феновете си

Тимовете на Уест Бромич Албиън и Нюкасъл не излъчиха победител в мача сред двата отбора, част от 27-ия кръг на Висшата лига. Двата тима приключиха 0:0. След това тъждество " свраките " заемат 16-ото място с актив от 27 точки, а УБА е на предпоследната позиция с 18.

Най-чистата позиция през първата част пристигна в 37-ата минута, само че Мбайе Нианг не съумя да се разпише, откакто вратарят на Нюкасъл беше на мястото си. Въпреки опитите на двата тима да осъществят попадение това не се случи през първите 45 минути.

В 55-ата минута Матю Филипс насочи удар от придвижване, само че не откри задачата, което можеше да наклони везните в интерес на УБА. Гостите пропуснаха да открият резултата в 60-ата минута, откакто Уилок беше на голова позиция, само че не сполучи да се разпише.

Отново Нюкасъл сътвори сериозна заплаха в 70-ата минута, само че Жоелинтон не се разписа. В последна сметка макар основаните положения до гол в мача не се стигна, а гостите би трябвало да бъдат по-доволни от постигнатото.
Източник: fakti.bg