Тимовете на КПР и Брентфорд завършиха 2:2 в изключително интересен

...

КПР и Брентфорд с уникален спектакъл

Тимовете на КПР и Брентфорд приключиха 2:2 в извънредно забавен дуел от 19-ия кръг на Чемпиъншип. След нулево първо полувреме двата отбора изнесоха същински театър обагрен с 4 попадения.

Брентфорд откри резултата в 52-ата минута, когато Ласе Вайб беше оставен от трима централни бранители на домакините необеспокояван да осъществя, а още веднъж той беше прецизен в 81-ата минута на срещата.

Двубоят вървеше към законосъобразен триумф за гостите, само че не по този начин мислеха КПР. В последните минути на срещата след 90-ата, Мат Смит и Фрийман донесоха точката на КПР.

В класирането след този девети еднакъв мач Брентфорд заема 14-ото място с актив от 24 точки, а КПР е с две по-малко на 16-ото място.