Стойчо Младенов продължи фантастичното си представяне начело на Кайсар. След

...

Отборът на Стойчо Младенов продължава да е непобеден

Стойчо Младенов продължи фантастичното си показване отпред на Кайсар. След дългата пауза поради ковид шампионата на Казахстан се завърна с мачове единствено в Алмати без аудитория, а „ пустинните вълци “ съкрушиха Шахтьор (Караганди) в първия дуел – 1:0. Това бе едвам четвърти дуел за сезона за носителите на купата. Досега четата на Младенов има три победи (едната анулирана поради банкрут на Иртиш) и едно тъждество, което й отрежда четвърто място в класирането поради по-лоша голова разлика от Астана и Тобол. Лидер е Кайрат, който е и фиктивен хазаин на цялото състезание.
Александър Морочкин вкара единствения гол в 67-ата минута. Българският нападател Александър Колев не игра.

През предишния сезон Кайсар реализира голям триумф, спечелвайки купата на Казахстан. В четирите мача до момента тимът е позволил единствено един гол.