започна като титуляр за ПАОК при убедителната победа с 4:1

...

ПАОК разби Панатинайкос и се върна на върха

стартира като титуляр за ПАОК при безапелационната победа с 4:1 против Панатинайкос в конфликта на върха в 35-ия кръг на гръцкото състезание.

Капитанът на националния тим остана на терена до 81-а минута, когато бе сменен от Виериня. Тогава отборът от Солун водеше с 2:1.

Големият воин за черно-белите беше резервата Андрия Живкович. Той се появи в игра в 66-а минута и се отличи с два гола и асистенция. По един гол вкараха Тайсон и Виериня.

За Панатинайкос се разписа Александър Йеремейеф..

С успеха, съчетана със загубата на АЕК от Олимпиакос, ПАОК оглави класирането. Тимът на Десподов има 77 точки, до момента в който АЕК със 75. В последния кръг бяло-черните гостуват на Арис в дерби на Солун. AEK, който загуби последните си два мача, приема Ламия.
Източник: flashnews.bg