София. Националният отбор на България постигна изключително престижен резултат при

...

България с равенство 1:1 срещу Италия в световните квалификации

София. Националният тим на България реализира извънредно влиятелен резултат при визитата си на европейския първенец Италия. “Лъвовете ” стигнаха до равенството 1:1 на стадион “Артемио Франки ” във Флоренция и записаха втора точка в международните квалификации от 4 мача.

Федерико Киеза даде задатък на “адзурите ” в 16-ата минута, до момента в който Атанас Илиев донесе третото равенството в историята на “лъвовете ” в дома на четирикратните международни първенци. Страхотни спасявания на Георги Георгиев помогнаха родните национали да си тръгнат с точка, която си заслужиха с раздаването от първата до последната минута.

Италианците са водачи в групата към този момент с 10 точки, а " лъвовете " са четвърти с 2 извоювани точки.
Източник: focus-news.net