Славия завърши наравно 3:3 като домакин на втородивизионния Кариана (Ерден)

...

Зрелищен хикс между Славия и Кариана на Овча Купел

Славия приключи наедно 3:3 като хазаин на втородивизионния Кариана (Ерден) в другарски футболен мач игран на стадиона в квартал " Овча Купел ".

Георги Вълчев откри резултата в 25-ата минута, само че гостите изравниха посредством Жустино Мендес шест минути преди почивката. Георги Търтов изненадващо даде задатък за Кариана в 49-ата минута, а Кристиан Илиев също се разписа във вратата на " белите " четвърт час по-късно.
Славия изравни след попаденията на влезлите в игра след почивката Радослав Кирилов и Димитър Стоянов в 81-ата и 87-ата минута.

Румънското крило Драгош Фирцулеску и съветският вратар Дарий Кральов, които са на проби в състава на софианци, също се включиха в контролата.

състав на Славия: Георги Петков, Петър Патев, Христо Попадийн, Милен Гамаков, Венелин Филипов, Георги Вълчев, Мартин Атанасов, Драгош Фирцулеску, Атанас Кабов, Емил Стоев, Мартин Сораков (като запаси влязоха Илиян Попов, Дарий Кральов, Христо Иванов, Рафаил Пърликов, Емил Виячки, Радослав Кирилов, Димитър Стоянов, Борис Димитров)