Отборите на Рилски спортист и Пирин Гоце Делчев завършиха наравно

...

Пирин ГД взе точка в Самоков в дебюта на новия треньор

Отборите на Рилски състезател и Пирин Гоце Делчев приключиха наедно 1:1 в среща от 6-ия кръг на Югозпадната трета лига.

ВИЖТЕ ТУК ОБЗОР НА КРЪГА В ЮГОЗАПАДНАТА ТРЕТА ЛИГА

Срещата бе дебют за новия ментор на неврокопчани Румил Жотев и той сигурно ще го запомни. Първо тъй като бе изпъден при дузпата за домакините поради митингите си към основния рефер Емилиян Антонов от Кюстендил. И втора поради извоюваната точка с гол на Александър Георгиев в четвъртата минута на добавеното време. Реферът анулира и гол на Виктор Шишков за Пирин в средата на второто полувреме, като по този начин и не стана ясно за какво не зачете попадението.

Домакините поведоха с гол на Виктор Младенов от дузпа, отсъдена за нарушаване против Тихомир Крумов в 75-ата минута. Но изпуснаха успеха в последните секунди на мача. Това бе и първо тъждество за Рилецо в новото състезание.