Отборите на и завършиха наравно 3:3 на Европа-Парк Щадион“ в

...

Фрайбург обърна Гладбах, но изпусна победата в зрелищен мач

Отборите на и приключиха наедно 3:3 на „ Европа-Парк Щадион “ в зрелищен мач от 31-ия кръг на.

Гладбах взеха ранен задатък от два гола. В третата минута беше прецизен от дузпа след игра с ръка на. Десет минути по-късно удвои преднината на своя отбор, откакто беше изведен от. Оттук нататък обаче домакините поеха самодейността в дуела. Така се стигна до 47-ата минута, когато и те получиха правото да изпълнят дузпа след фал на против Хьофлер, а беше непогрешим от бялата точка, с което понижи изоставането на. В 61-ата минута възвърне равенството с отдалечен шут по земя. В 80-ата минута направи обрата цялостен, откакто се разписа с глава при центриране от корнер. Домакините предвкусваха значимата победа, само че в добавеното време донесе равенството в мача, откакто засече с глава центриране на.

Така пропусна опцията да се изравни с четвъртия, като остана на петото място в класирането с 52 точки, до момента в който е на 11-ата позиция с 38 извоювани пункта.

Снимки: Gettyimages
 Исторически край за Фрайбург Исторически край за Фрайбург 19 апр | 23:45  Кьолн завоюва рейнското дерби Кьолн завоюва рейнското дерби 16 апр | 21:40  Фрайбург се разправи с Бохум Фрайбург се разправи с Бохум 16 апр | 19:07 Още от Футбол свят  Байерн 2:1 Борусия (Д), Емре Джан вкара дузпа за гостите Байерн 2:1 Борусия (Д), Емре Джан вкара дузпа за гостите 23 апр | 20:30 4500 7  Интер 3:1 Рома Интер 3:1 Рома 23 апр | 20:05 4351 31  Унион незабавно си отмъсти на Република България Лайпциг с късен поврат Унион незабавно си отмъсти на Република България Лайпциг с късен поврат 23 апр | 19:57 570 0  Директор на Борусия (Д): Няма да е огромна изненада, в случай че Холанд отиде в Англия Директор на Борусия (Д): Няма да е огромна изненада, в случай че Холанд отиде в Англия 23 апр | 19:56 871 0  Раниери: Искам да се завърна допустимо най-скоро, даже не мисля за пенсия Раниери: Искам да се завърна допустимо най-скоро, даже не мисля за пенсия 23 апр | 19:37 1139 0 Виж всички Водещи Новини  Левски даде добър урок на Лудогорец Левски даде добър урок на Лудогорец 23 апр | 14:06 30927 133  Байерн 2:1 Борусия (Д), Емре Джан вкара дузпа за гостите Байерн 2:1 Борусия (Д), Емре Джан вкара дузпа за гостите 23 апр | 20:30 4500 7  Арсенал удари и Манчестър Юнайтед и съвсем отхвърли Арсенал удари и Манчестър Юнайтед и съвсем отхвърли "червените дяволи " от фантазиите за топ 4 23 апр | 16:25 33490 150  Венци Стефанов: Нека по-добрият завоюва купата - сега Левски е по-добър Венци Стефанов: Нека по-добрият завоюва купата - сега Левски е по-добър 23 апр | 13:38 25224 68  Станимир Стоилов с послание към почитателите на Левски Станимир Стоилов с послание към почитателите на Левски 23 апр | 12:29 28608 48 Класиране Програма