Майкъл Олис показа още едно впечатляващо представяне, докато Кристъл Палас

...

Майкъл Олисе на целта, докато Палас продължава силна форма с победа на Уулвс

Майкъл Олис сподели още едно впечатляващо показване, до момента в който Кристъл Палас записва петата си победа в шест мача от Висшата лига, като победи Уулвс с 3-1 на Молине.

Олизе, звездата с два гола в шоуто при разгрома с 4:0 против Манчестър Юнайтед в Селхърст Парк в понеделник, даде преднина на намиращите се във форма Ийгълс в 26-ата минута с удивителен кърлинг удар и по-късно беше основен в две минути по-късно, маркиран от Жан-Филип Матета.

Вълците, откакто удариха гредата с глава на Мат Дохърти, върнаха гол в средата на второто полувреме, когато Матеус Куня стреля.

Пропускът на Олисе по-късно сложи Еберечи Езе в 73-ата минута, с цел да завърши нещата за Палас, който беше понижен до 10 индивида от изгонването на Науиру Ахамада с пет минути обикновено време до края.

Последният добър резултат в мощния свършек на сезона на Палас под управлението на Оливър Гласнър ги вижда по какъв начин изпреварват Вълците на Гари О'Нийл на 12-о място в таблицата, като остава да изигра...