Виляреал се наложи с 3:2 над гостуващия Севиля в среща

...

Виляреал обърна Севиля в края

Виляреал се наложи с 3:2 над гостуващия Севиля в среща от 35-ия кръг в шампионата на Испания.

Юсеф Ен Несири се разписа на два пъти, в 26-ата и 44-ата минута. Между двете му попадения прецизен в порза на " жълтите " беше Александър Сьорлот, изравнил резултата след тъкмо половин час игра.

Йесон Москера изравни шест минути преди приключване на постоянното време на дуела, а още веднъж норвежецът Сьорлот фиксира крайното 3:2 в седмата минута на спомагателното време на срещата.

Виляреал заема осма позиция в Примера дивисион, до момента в който Севиля се намира на 12-та позиция досега.

По-късно през днешния ден финалистът в Шампионската лига и нов първенец Реал Мадрид гостува на изпадналия Гранада. В понеделник Барселона приема Реал Сосиедад./ БТА