Отборът на Барселона победи за втори път Наполи по време

...

Барса разби Наполи, Гризман откри сметката си

Отборът на Барселона победи за повторно Наполи по време на предсезонното си турне в Съединени американски щати. Каталунците се постановиха с 4:0 над своя противник в другарски мач, който се игра на „ Мичиган стейдиъм”.

Барселона не остави никакви подозрения, че е по-добрият тим на терена, като единствено вратарят на Наполи съумя да избави отбора си от по-голяма разлика в края на дуела.

Новото попълнение Антоан Гризман откри головата си сметка за испанския гранд с попадение за 3:0. Всички четири безответни гола паднаха малко след почивката, единствено в границите на 15 минути.

Луис Суарес сподели, че стартира да навлиза във форма броени дни преди старта на новата акция. Нападателят осъществя първите два гола за каталунците в 48-та и 58-та минути, а краят на разногласието постави Осман Дембеле в 63-ата за финалното 4:0. Претенциите на Наполи бяха свързани с две засади при отбелязването на попаденията за каталунците.

Отборът на Барселона е без Лионел Меси по време на турнето си. Аржентинският национал се възвръща от травма.

В първия мач, преди няколко дни, Барселона победи Наполи с 2:1.