Отборът на Астън Вила измъкна точка при гостуването на Нюкасъл

...

Астън Вила измъкна точка на Нюкасъл

Отборът на Астън Вила измъкна точка при гостуването на Нюкасъл на " Сейнт Джеймсис Парк " в дуел от 31-ия кръг на Премиър лийг. Първото полувреме приключи без попадения, а първи до гол стигнаха домакините.
 Обрат за две минути донесе успеха на Челси (видео)
Това се случи в 68-ата минута, когато Дуайт Гейл изведе " свраките " напред в резултата. Той получи подаване от фланга в наказателното поле, овлая топката и съумя да я прати под плонжа на стража на гостите Йорян Ниланд. Резултатът се резервира до 83-ата минута, когато Ахмед Ел Мохамади донесе равенството за Вила.

Това се случи след изпълнен от резервата Конър Хурихейн ъглов удар, а Ел Мохамади се оказа най-съобразителен в наказателното поле и съумя от дребен ъгъл да прати топката в мрежата.С равенството Астън Вила прибави скъпата точка към актива и към този момент има 27, като заема предпоследното 19-омясто. Нюкасъл е 13-и с 39.

СТАТИСТИКА

КЛАСИРАНЕ

ГОЛМАЙСТОРИ Премиър лийг 31 кръг, сряда 24 юни  Нюкасъл 1:1краен резулат  Астън Вила