Новият сезон в Премиер лигата на Русия започна неприятно за

...

Лошо начало за ЦСКА

Новият сезон в Премиер лигата на Русия стартира неприятно за ЦСКА (Москва). “Армейците” позволиха загуба с 0:2 в гостуването си на Криля Советов в 1-ия кръг. И двата гола паднаха през втората част, а техен създател бе Александър Соболев (51 и 58 мин.).

Домакините откриха резултата в 51-ата минута, когато Соболев получи пас в наказателното поле, овладя топката на гърди, освободи си пространство и стреля във вратата за 1:0.

В 58-ата минута Криля Советов получи дузпа в своя изгода. Соболев бе препънат в пеналта преди да успее да стреля към вратата и съдията уточни бялата точка. Потърпевшият самичък извърши наказателния удар и бе прецизен за 2:0.

Така Криля Советов взе първите си точки за сезона, до момента в който ЦСКА (Москва) разочарова последователите си и занапред ще би трябвало да навлиза в надвит темп.