Наставникът на Септември (София) Христо Арангелов коментира поражението на тима

...

Треньорът на Септември: По-класният отбор победи

Наставникът на Септември (София) Христо Арангелов разяснява провалянето на отбора си с 4:1 от първенеца на България Лудогорец. Въпреки че водиха на почивката с 1:0, столичани позволиха поврат и инкасираха десета поредна загуба в шампионата.
 Септември - Лудогорец @@@

“Причини за провалянето има много. Има струпване на напрежение от липса на резултати. Мисля, че ще излезем от обстановката. И с ЦСКА играхме добре през първото полувреме, както и с Лудогорец през днешния ден. Бяхме разучили Лудогорец. Дублират фланговете и влизат сред крайния бранител и централния. Накрая класата си пролича и по-добрият тим победи. Хубаво е да коментирате първия гол. Имаше нарушаване в тил на Шверчок против Стоичков. Съдията имаше странни отсъждания, само че по този начин е решил и значи е прав. Допускаме много наивни неточности. Стремим се да ги поправяме в подготвителния развой. Опитваме се да смъкваме напрежението през седмицата, тъй като футболистите имат качествата ", разяснява Арангелов.
Първа лига 13 кръг, неделя 28 октомври  Септември (София) 1:4краен резулат  Лудогорец