Нападателят от български произход Индиана Василев вкара два късни гола

...

Футболист с български корени блести в САЩ

Нападателят от български генезис Индиана Василев вкара два късни гола за успеха на Интер Маями над Минесота с 2:1 в среща от американската Мейджър лийг сокър.

Индиана, наследник на някогашния футболист на Сливен Денчо Василев, влезе като запаса в 83-а минута и четири по-късно изравни за 1:1, а в последната минута вкара и победния гол. Интер Маями заема осмо място в Източната конференция.

Бившият футболист на Левски Станислав Иванов стартира като титуляр за Чикаго Файър при провалянето от Хюстън Динамо с 0:2. Българският халф бе заменен от Джон Еспиноса в 59-а минута. Чикаго остава на дъното с най-лош баланс в шампионата. Начело в Източната конференция е Ню Йорк Сити, а на Запад води ФК Лос АНджелис с 30 точки.

“When I came on today I wanted to score, assist and help the team.”

Indiana Vassilev on his mentality when he came onto the pitch at.