Нападателят на Атлетико Мадрид Луис Суарес записа изключително любопитен личен

...

Луис Суарес записа уникално постижение

Нападателят на Атлетико Мадрид Луис Суарес записа извънредно любопитен персонален връх във вторник вечер. Мадридчани имаха гол пасив, само че в последните 10-15 минути от срещата деветката на " червено-белите " собственоръчно донесе цялостният актив от точки за отбора си.

Уругваецът се разписа два пъти в гостуването на Хетафе за успеха с 2:1, само че по-специалният миг за него бе в 78-ата минута. Тогава футболистът изравни резултата и това се оказа единствената минута от постоянното време на футболна среща, в която Суарес не е отбелязвал гол.

По този метод играчът оформи неповторимото по рода си достижение, да е вкарвал най-малко по един гол във всички минути сред 1-ва и 90-ма.

В кариерата си уругвайският стрелец има на сметката си 661 мача, 427 гола и 238 асистенции.
Източник: fakti.bg