Монтана и Спортист (Своге) завършиха наравно 0:0 в контролна среща,

...

Без победител в контролата между Монтана и Спортист

Монтана и Спортист (Своге) приключиха наедно 0:0 в контролна среща, която се игра на " Огоста ".

Мачът бе равносилен, а футболистите на Ивайло Василев сътвориха няколко доста положителни голови положения, само че не съумяха да отбележат.

През първото полувреме рисков удар на Кирил Янакиев бе избавен от вратаря Кирев. Домакините не съумяха да насочат прецизен удар в очертанията на вратата на Петър Иванов.

През втората част събитията на терена не се трансформираха. Отборът на Спортист упражни напън след 75-ата минута, а в последните секунди удар на Томи Костадинов с глава облиза страничния дирек.

Заради разнообразни контузии за Спортист присъединяване в мача не взеха Айкут Рамадан, Иво Харизанов, Иво Михайлов, Стефано Кунчев, а Ваньо Иванов получи контузия в средата на първото полувреме и бе сменен наложително.