Младият нападател Джошуа Циркзее направи фурор за Байерн (Мюнхен) през

...

Джошуа Циркзее два пъти измъкна Байерн, но се проваля при аматьорите

Младият нападател Джошуа Циркзее направи възторг за Байерн (Мюнхен) през предходната седмица. Холандецът вкара решителни голове при успехите с 2:0 над Фрайбург и 3:1 над Волфсбур. Той влезе като запаса и в двата мача и съумя да изведе своя тим напред в резултата в заключителните минути.

В сряда холандецът вкара за 2:1 против Фрайбург в 91-ата минута, а секунди по-късно Серж Гнабри оформи крайния резултат.

Приказката за 18-годишния футболист продължи и в събота против " вълците ". Циркзее откри резултата пет минути преди края, а по-късно още веднъж Гнабри забоде втория гол.
 Снимка 458889
Източник:

Младокът бързо стана любим на почитателите на най-високо равнище, само че напоследък не съумява да се разпише за дубъла на Байерн, където главно играе.

В неделя Джош игра цялостен мач при равенството 1:1 против Вюрцбургер Кикерс. Холандецът имаше няколко положителни благоприятни условия за гол, само че ги пропусна. Срещата бе пета подред за втория тим на " баварците " без победа в Трета Бундеслига.

В Мюнхен към този момент се майтапят, че Циркзее е изгубил мотивация да играе в третото равнище на немския футбол.
 Байерн (Мюнхен) с победа в края против Волфсбург в последния кръг на Бундеслигата за годината