Мексико и Германия завършиха 2:2 в контролна среща, която се

...

Германия извъртя 2:2 с Мексико в презокеанското си турне

Мексико и Германия приключиха 2:2 в контролна среща, която се игра в американския град Филаделфия. Двубоят на стадион " Линкълн Файненшъл " бе изцяло равносилен, като двата тима си размениха по един гол във всяко полувреме.

Бундестимът, воден за мтори път от селекционера Юлиан Нагелсман, поведе в 25-ата минута посредством централния защитник Антонио Рюдигер, а 10 минути по-късно попадение на Томас Мюлер бе анулирано поради засада.

Буквално в ответната офанзива Мексико съумя да изравни посредством Уриел Антуня, който бе пропуснат непокрит в наказателното поле при едно центриране.

Символичните домакините от Мексико съумяха да създадат поврат в 47-ата минута. Тогава Антуня центрира към Ерик Санчес и той с глава се разписа за 2:1.

Авансът на ацтеките обаче се задържа единствено четири минути, защото в 51-ата Никлас Фюлкруг се пребори за една отбита топка и вкара за 2:2.
Източник: lupa.bg