Ливърпул направи фалстарт в началото на сезона във Висшата лига.

...

Ливърпул с фалстарт във Висшата лига

Ливърпул направи провал при започване на сезона във Висшата лига. " Червените ", които имат упоритости да ликуват в края на акцията приключиха наедно 2:2 като посетители на Фулъм.

Александър Митрович забоде два гола за домакините. Таранът се разписа в 32-ата минута и в 72-ата минута като второто му попадение на " Крейвън Котидж " пристигна след леко противоречива дузпа. Между тези два гола за Пуул се разписа Дарвин Нунес в 64-ата минута. Звездата на мърсисайдци Мохамед Салах пък вкара за крайното 2:2 в 80-ата минута, с асистенция за гола на Мо се регистрира Нунес.

Играчите с управител Юрген Клоп нямаха шанс в края на срещата, откакто Джордан Хендерсън стреля доста мощно от границата на наказателното поле, само че топката срещна гредата и не пожела да влети в мрежата.