Ивайло Чочев блесна за пореден път най-ярко с екипа на

...

Чочев с два гола и асистенция за успех на ЦСКА 1948 в Пловдив

Ивайло Чочев блесна за следващ път най-ярко с екипа на ЦСКА 1948, откакто през днешния ден имаше директно присъединяване в триумфа с 1:3 над Локомотив Пловдив.

Централният полузащитник откри резултата в 52', по-късно асистира на Джонатан и самичък оформи крайния резултат минути преди края на мача.

Преслав Боруков пък означи единственото попадение за „ смърфовете “, с цел да изравни за 1:1 в 57', само че голът му не оказа помощ на домакините, с цел да опазят съвършения си актив пред лична аудитория.

Преди екшъна обаче видяхме анулиран гол на Георги Русев в първите секунди на добавеното време през първата част, за което ВАР имаше потребност от съвсем 3 минути, с цел да откри засада от порядъка на към метър за крилото на „ армейците “.

ЦСКА 1948 си връща върха в класирането след загубата на Лудогорец през уикенда от Локомотив София, до момента в който пловдивското Локо остава на трета позиция с еднакъв актив с ЦСКА и Черно море.
Източник: fakti.bg