Футболистите на Аржентина се класираха за четвъртфиналите на турнира Копа

...

Аржентина продължава за Копа Америка

Футболистите на Аржентина се класираха за четвъртфиналите на шампионата Копа Америка, откакто победиха Катар с 2:0. Това бе последния им мач от Група В, игран на стадион " Арена до Гремио ". Футболистите на селекционера Лионел Скалони очевидно играха по-добре и справедливо се поздравиха с триумфа. Лаутаро Мартинес (4`) откри резултата още при започване на срещата, а Серхио Агуеро (82`), който изигра доста мощни 90 минути, справедливо се разписа и оформи крайния резултат. Така Аржентина с избрана доза шанс приключи на второ място с актив от 4 точки. Това се случи с помощтта на първенеца Колумбия (9т.), който победи Парагвай (2т.) с 1:0 в другия мач от Група В. Катар остава на последното място с един пункт.
Източник: standartnews.com