Фрайбург и Леверкузен завършиха 1:1 в мач от 22-рия кръг

...

Фрайбург и Леверкузен не се победиха

Фрайбург и Леверкузен приключиха 1:1 в мач от 22-рия кръг на Бундеслигата. Точен за домакините бе Винченцо Грифо (29’), a Сердар Азмун изравни за  “aспирините “ (67‘).

В 29-ата минута домакините откриха резултата. Винченцо Грифо извърши чудесно директен свободен удар и направи беззащитен стража на  “аспирините “ Лукас Храдецки за 1:0.

През втората част гостите се активизираха и разумно изравниха. В 67-ата минута Митчъл Бакър центрира отлично и Сердар Азмун означи след ужасно воле с десния крайник за 1:1. В последните минути Патрик Шик удари греда и пропусна да донесе цялостен поврат за  “aспирините “.

С равенството Фрайбург остава на пета позиция в класирането с 41 точки и пропусна да се изкачи нагоре. Леверкузен пък резервира 11-о място в таблицата.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.