Фенове на Левски и ирландския Сейнт Патрикс отпразнуваха заедно и

...

Фенове на Левски и Сейнт Патрикс избухнаха заедно в София

Фенове на Левски и ирландския Сейнт Патрикс отпразнуваха дружно и доста шумно успехите на обичаните си тимове нощес. "Сините " стигнаха до сложен триумф с 1:0 като посетител над Хамрун Спартанс в Малта.

В същото време "светците " удариха ЦСКА на Националния стадион "Васил Левски ". И двете срещи бяха от третия прелиминарен кръг на Лига на конференциите.

Общото и в двата мача беше, че Левски и Патс стигнаха до скъпия триумф в края. Столичният гранд победи с гол на Филип Кръстев в петата минута на добавеното време, до момента в който ирландците вкараха в 87-ата минута посредством Серж Атакий, който се възползва от неточност на Асен Дончев.

Феновете на двата тима се засякоха в столично заведения и честваха дружно, а по какъв начин го сториха може да видите в прикаченото видео.