Елвира Краснобаева поведе във във временното класиране за многобоя при

...

Елвира Краснобаева с позиция за медал в МТ по художествена гимнастика "Ирина Делеану"

Елвира Краснобаева поведе във във краткотрайното класиране за многобоя при девойките на интернационалния шампионат по художествена гимнастика " Ирина Делеану Къп ", който се организира в румънската столица Букурещ.

Националната ни състезателка при девойките събра общ брой от 59.200 точки след първия ден на конкуренцията. Талантливата ни гимнастичка изигра доста мощно съчетанието си с обръч и с 30.050 се класира с първа оценка за финала на този апарат. Отлично показване Краснобаева направи и на композицията си с топка и с 29.150 също откри място измежду финалистките с четвърти по мощ резултат.

Утре надпреварата продължава с осъществяванията с бухалки и с лента, след което стана ясни  призьорите в многобоя, както и финалистите на всички уреди.
Източник: bnr.bg